Úvod Naši dodavatelé

Vlasta Libotovská a to nejlepší z praxe první soukromé kosmetičky v Čechách i na Marketu ŽENY s.r.o.

Vlasta Libotovská a to nejlepší z praxe první soukromé kosmetičky v Čechách i na Marketu ŽENY s.r.o.

image
„Když mi bylo 20, pracovala jsem jako elév scénáristka na TV Prima pro Prima jízdu, a tam začala vznikat první přátelství a kontakty, které mám dodnes. Jeden z největších úsměvů a energii hurikánu mi zůstává v paměti dodnes – Vlasta Libotovská! Byla pravidelným hostem a ženám radila, jak si doma vyrobit masku z ingrediencí, která máme doma – okurka, pomeranč, jogurt… Dodnes si pamatuji, jak půlka žen z celé republiky kopírovala vše, co Vlasta dopoledne ráno poradila v TV v přímém přenosu a posílaly nám pak do vysílání fotografie. V době, kdy ještě nebyly sociální sítě,“ vzpomíná Eva, zakladatelka ŽENY s.r.o. 

Vlasta je špičková odbornice, největší kapacita v oboru, první soukromá kosmetička v Čechách a podnikatelka roku 2000. Svou práci miluje, vysnila si ji už jako malá holčička a nikdy nepřestala být vděčná osudu, že ji k tomuto povolání přivedl. To vše je důvodem, proč je v tomto oboru úspěšnější, než řada jiných kosmetiček. Vystudovala všechno, co lze v tomto oboru v Čechách vystudovat. Absolvovala řadu zahraničních stáží ve Španělsku, Švýcarsku, Itálii, Rakousku, Francii a Litvě. Je autorkou odborné kosmetické techniky nazývané mikromasáž očního okolí a mnoha dalších technik, které využívají odborníci v Čechách i zahraničí.

A právě proto i její masky dle vlastní receptury a vyrobené v ČR jsou součástí nabídky i na našem Marketu ŽENY s.r.o.

Sean Connery, jedna z mnoha celebrit, o které se Vlasta starala a nejednou dostala nabídku spolupráce.
VýstřižekII.PNG 808.93 KB


Lenka Kondášová, maminka Evy a naše Ambasadorka z Pardubic, Vlasta Libotovská a Eva Čejková při setkání po pár letech u Vlasty na zahradě v Kostelci nad Orlicí, kde padla i dohoda, že i naše Ambasadorky mohou otestovat a začít nabízet masky od Vlasty!
obrII.jpg 176.98 KB