Úvod Naši dodavatelé

S úctou k tradicím, přírodě i zvykům se Klára pustila do podnikání z Valašska

S úctou k tradicím, přírodě i zvykům se Klára pustila do podnikání z Valašska

image
Klára Ocelíková a Irena Holčáková, původně kolegyně v ŽENY s.r.o., dneska spolupracující akční podnikavé ženy a brzy už i obě maminky! Uprostřed Lenka Fasnerová z Pracovny ŽENY s.r.o. Olomouc a jedna z Ambasadorek našeho Marketu.

„Klárka u nás pracovala několik let. Byla součástí týmu, který stál za zrodem konceptu Den, kdy se mám ráda. Do všeho, co vždycky dělala, dávala pořádný kus sebe, péče a lásky! A úplně stejně se vrhla se svým životním partnerem také do Valaškování a tak byla první, kterou jsme se rozhodli u nás v Marketu ŽENY s.r.o. podpořit,“ vzpomíná Eva Čejková, zakladatelka ŽENY s.r.o. 
 
A co říká Klára Ocelíková se svým podnikatelským i životním partnerem Tomášem o svém podnikání? 
Tak jak je jejich srdci blízké a jak jim pusa narostla: „S úctú k přírodě, tradicám aj zvykom navrhujem a vyrábjáme produkty s valašskú tématikú. Všecky naše výrobky sú vyrobené v samém srdéčku Valašska ve spolupráci s místníma výrobcama a odrážajú podobu Valašska, ať už výběrem látek podobných modrotisku nebo návrhama ponožek a tašek s valašskýma motivama, jako sú ovečky, trnky nebo kroje.“ 
 
V našem Marketu ŽENY s.r.o. najdete z nabídky Valaškování ponožky, které jsou z bavlny a skvěle sedí na noze, nekloužou dolů a ladí ke každému outfitu. 
 
 
A takto pamatujeme Klárku my – vždy usměvavá a veselá! 

Den, kdy se mám ráda v roce 2018 pod taktovkou Kláry, která baví celou skupinku při focení.
051A5502.jpg 2.26 MB