Úvod O nás

Proč zvýhodňujeme nákup přes Ambasadorky?

Proč zvýhodňujeme nákup přes Ambasadorky?

image
Jedním z našich cílů je podporovat ženy v regionech a české a slovenské firmy. Květinový marketing toto umožňuje.

Nižší cenou zatraktivňujeme zboží pro vás, naše zákazníky. A zároveň tím zjednodušujeme práci a zatraktivňujeme prostor podnikavým ženám, našim Ambasadorkám.

Ambasadorka je vám, svým zákazníkům, k dispozici pro podávání informací nejen o produktech, jejich výhodách, atraktivních nabídkách, o výrobci, ale i o nás, ŽENÁCH s.r.o.

Pokud chcete využít výhodnější nabídky, vyberte si svou Ambasadorku a nakupte přes svůj profil. Nákup je vždy možný online. Můžete si od své Ambasadorky nechat poradit i osobně. Ambasadorky mají totiž často řadu výhod a nabídku zboží, které můžete získat pouze přes ně. 

Vyberete-li si svou Ambasadorku, budete mít nejenom lepší ceny, ale i informace o novinkách a produktech s časově omezenou nabídkou a zároveň dobrý pocit, že jste přispěli svým nákupem podnikavé ženě, která v naší komunitní síti našla způsob, jak dělat to, co ji baví a zároveň tím přispět do rodinného rozpočtu a k rozvoji českých firem,

Chcete se stát zákaznicí s výhodami? Vyberte si svou Ambasadorku , registrujte se do jejího kruhu a získávejte informace jako první! 

Chcete se stát také Ambasadorkou? Napište
Lukášovi!