Úvod Naši dodavatelé

Marcelčin příběh provoněný kořením i o trnité cestě za svým snem o podnikání

Marcelčin příběh provoněný kořením i o trnité cestě za svým snem o podnikání

image
Marcela Švecová začala s podnikáním v době, kdy byl její život poměrně komplikovaný. Zůstala sama s dětmi a navíc jí lékaři v roce 2004 diagnostikovali boreliózu. Osud tomu však chtěl, že se v těžkých chvílích ocitla v obchodě s kořením, kde se vlastně začal psát příběh Ramdam - Tajemství chuti. Nakoupila koření, které doma nasáčkovala, polepila jednoduchými cedulkami a s překvapením zjistila, že se dobře prodávají. Postupně svůj život zasvětila vývoji receptur, výrobě, zpracování a prodeji koření, kořenících směsí, sušené zeleniny, ochucených těstovin a strouhanek. Spolupracuje s českými bylinkáři a dodavateli dalších kvalitních přísad a zakládá si na ruční práci. Dodnes při své práci čerpá ze znalostí a zážitků, které získala od své babičky, bylinkářky a kuchařky na zámku Herálec.

Pro Market ŽENY s.r.o. připravila kořenící směsi bezlepkové, které jsou vyráběny ve speciálním provozu za dodržení přísných hygienických norem, a chystají se i další novinky. Chcete-li se stát královnou či králem kuchyně, určitě vyzkoušejte Marcelčiny ochucené strouhanky, vaše jídlo pak skvěle doplní ochucené těstoviny.

Podívejte se, jak Marcelka představila strouhanky a koření našim Ambasadorkám.

Proč jsme si vybrali Marcelky produkty na náš Market ŽENY s.r.o.? 
  • Česká poctivá podnikatelka se silným životním příběhem  
  • Kvalitní a originální produkty
  • Chutné a výběrové koření i obalovací směsy
  • A PROTOŽE PŘIPRAVUJEME SPECIÁLNÍ ŘADU BEZLEPKOVÝCH STROUHANEK, KTERÉ ZAKOUPÍTE JENOM PŘES MARKET A NAŠE AMBASADORKY! TĚŠTE SE JIŽ BĚHEM LÉTA! 

Přehlídku chutí a barev nabízí strouhanky z tvrdé pšenice

test
Momentka z prvního setkání u nás v Pracovně ŽENY s.r.o. v Karlíně, kam přijela Marcela poprvé představit sebe a svou řadu produktů. Na foto společně s Evou Čejkovou a Lukášem Sodomkou.

IMG09489_.jpg 180.4 KB


Marcela Švecová o Marketu ŽENY s.r.o. a o tom, jak vznikly její produkty